CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Piotrkowa Trybunalskiego i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:39 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy profesjonalne usługi rolnicze jak i administrujemy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszelkie wykonywane prace a także usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na uprawianiu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w zakresie przewozu osób ewentualnie rzeczy pojazdami, które są wychwycone na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju względnie ściąganie zza krawędzi do Polski.
91179
Ogłoszeń
102
Miast
4005
Użytkowników
910
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.