CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Piotrkowa Trybunalskiego i okolicy

Elektromonter - Holandia. PILNE

September 13, 2019 10:59 - Praca - Kraków

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat prowadzi budowy w Polsce i poza jej granicami. Zatrudniamy około 250 osób. Większość z nich jest z nami od dziesięcioleci. Jeśli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś swoją kandydaturę.

Elektromonter

Miejsce pracy: Holandia

Czego od Ciebie oczekujemy?

- posiadania uprawnień SEP do 1 kV,
- doświadczenia na stanowisku Elektromontera.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

- układanie kabli i przewodów na trasach kablowych,
- montaż opraw oświetleniowych i osprzętu elektrycznego,
- montaż rurarzu,
- podłączanie rozdzielni elektrycznej,
- wykonywanie instalacji słaboprądowych - okablowanie strukturalne.

Oferujemy:

- nowoczesny sprzęt i narzędzia – standardy zachodnie,
- organizację szkoleń językowych dla chętnych,
- pomoc w kontaktach z urzędami i zagraniczną służbą zdrowia w razie choroby,
- dowóz do pracy samochodami służbowymi na koszt Firmy,
- dodatki dla dzieci,
- możliwość odzyskania podatku odprowadzonego od umowy,
- kartę Multisport,
- zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach dwuosobowych,
- wysoką stawkę godzinową,
- pracę na stałe.

Tak, to wszystko (i wiele więcej) na koszt firmy!

Zainteresowany?
Czekam na kontakt:
728 352 297
eksport@elektrimont.pl

Kolega też jest Elektromonterem? I dla niego jest miejsce. Możecie pracować razem, bo szukamy kilku osób na wyjazd.

Nr wpisu do rejestru 13741
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
12 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu