Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

June 29, 2022 03:19 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN to narzędzie opisujące różnice w osobowości między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN jest Wielka Piątka. Rzetelność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest duża. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten wyjątkowy test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego narzędzia dostrzeżona została również przez wielu rodaków, którzy sięgają po narzędzie bardzo często.

Zapraszamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze warsztaty. Są one nie tylko podróżą w głąb siebie, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do używania profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na edukację z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test zdobył uznanie zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech i predyspozycji.

PERSO.IN to solidna firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Zachęcamy do współpracy z nami. Jeśli zamierasz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN® będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Napisz do nas. PERSO.IN® to solidny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.