SZWEDZKI POKAZ I SPRZEDAŻ MIESZKANIA OS.JAGIELLOŃSKIE

October 2, 2022 12:15 - Mieszkania - Piotrów Trybunalski
130000.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
W dniu 15.02.2020 będzie pokaz mieszkania od godz. 10.00 do godz.12.00. Poważnie zainteresowane zakupem mieszkania Os.Jagiellońskie osoby proszone są o zgłoszenie na mój e-mail z podaniem swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Każdy kupujący będzie miał 30 minut na spokojne obejrzenie nieruchomości i po obejrzeniu złoży swoją ofertę ceny. Dwie najwyższe oferty idą dalej we wzajemną licytację, który kupujący da najwyższą ofertę, będzie ostatecznym kupującym , który kupi nieruchomość. Złożenie swojej oferty jest wiążące dla zakupu. Oferty są od ceny 130 tysięcy złotych w górę.
Mieszkanie dwupokojowe, II piętro, 46 m2, środkowe, słoneczne, pokoje w amfiladzie 20 m2 od południa i ok. 14 m2 od północy, odświeżone, łazienka ok. 4 m2 w kafelkach z wanną, kuchnia osobna z oknem ok. 4 m2 w kafelkach do własnej aranżacji. Przedpokój ok. 1.6 m2. Okna wymienione nowe drewniane. Piękny parkiet dębowy w pokojach. Balkon od południa 1.1 m2. Domofon. Własność spółdzielcza.
Centralne i atrakcyjne położenie mieszkania na rozbudowującym się Osiedlu Jagiellońskim otoczone niezbędną infrastrukturą: sklepy, apteki, targ, przychodnie, szkoły, przystanki autobusowe, biblioteka miejska, Rynek Starego Miasta, itp. Rozważę poważnie każdą możliwość sprzedaży lub zamiany moich obu mieszkań na dom (najchętniej bez piwnic) w Piotrkowie Tryb. z małą działką. Stara cena mieszkania 150000,00 zł.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.