PREZENTACJA I SPRZEDAŻ/ZAMIANA MIESZKANIA OS.WYZWOLENIA

December 2, 2022 13:10 - Mieszkania - Piotrków Trybunalski
180000.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Szwedzki skuteczny pokaz i sprzedaż nieruchomości.
W dniu 13.03.2020 będzie pokaz mieszkania od godz. 17.15 do godz.19.15. Poważanie zainteresowane zakupem mieszkania osoby proszone są o zgłoszenie na mój e-mail z podaniem swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Każdy kupujący będzie miał 30 minut na spokojne obejrzenie nieruchomości i po obejrzeniu złoży swoją ofertę ceny. Który kupujący da najwyższą ofertę, będzie ostatecznym kupującym , który kupi nieruchomość. Złożenie swojej oferty jest wiążące dla zakupu. Oferty są od ceny 180 tysięcy złotych w górę.

Własnościowe mieszkanie na I piętrze, szczytowe, po kapitalnym remoncie 2014 w stanie do wprowadzenia na Osiedlu Wyzwolenia sprzedam. Mieszkanie jest dwupokojowe z wejściami z przedpokoju, 52m2, funkcjonalnie i nowocześnie zaplanowane, kuchnia osobna ok. 8 m2 z oknem w kafelkach i w zabudowie z płytą indukcyjną Samsung, piecykiem z ciepłym obiegiem powietrza Samsung i zmywarką Beko. Okap. Przedpokój ok. 6 m2. Pokoje z osobnymi wejściami z przedpokoju 17 m2 i 13 m2. Balkon od zachodu 2.2 m2. Łazienka ok. 1.8 m2 w kafelkach z pralko-suszarką i kabiną prysznicową, okna wymienione plastikowe, nowoczesne panele w całym mieszkaniu. Podwieszane oświetlenie stałe w obu pokojach. Umeblowanie w kuchni oraz szafa w mniejszym pokoju na całą ścianę i do sufitu są stałym pozostającym umeblowaniem. Domofon.
Atrakcyjne położenie mieszkania na rozbudowującym się Osiedlu Wyzwolenia z jednej strony otoczone niezbędną infrastrukturą: nowo powstające Osiedle 800-lecia, sklepy, apteki, targ, przychodnie, szkoły, przystanki autobusowe, Biblioteka Miejska, Rynek Starego Miasta, itp. , a z drugiej strony bezpośrednio w przedłużeniu osiedla nowo powstające tereny rekreacyjno-spacerowe. Rozważę poważnie każdą możliwość sprzedaży lub zamiany moich obu mieszkań na dom w Piotrkowie Tryb. (najchętniej bez piwnic) z małą działką. Stara cena mieszkania 245000,00 zł. Agencjom Nieruchomości dziękuję.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.